|
Jako, że tam siedzę, to tak się składa, że na E to nie WSH zrobiło syf tylko najebane Janusze, których na ostatnich meczach było od zajebania.
Nie wiem dlaczego wciągasz w rozmowę Socios skoro nikt innych o nich nie wspomina.
A jeśli twierdzisz, że cracovia nie istnieje to życzę powodzenia.
|