Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18617
Stary 13.01.2019, 11:04
Jako, że tam siedzę, to tak się składa, że na E to nie WSH zrobiło syf tylko najebane Janusze, których na ostatnich meczach było od zajebania.
Nie wiem dlaczego wciągasz w rozmowę Socios skoro nikt innych o nich nie wspomina.
A jeśli twierdzisz, że cracovia nie istnieje to życzę powodzenia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując