Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18546
Stary 12.01.2019, 22:25
Raf 66 napisał(a):Wyświetl post
Najlepszym wyjściem dla Wisły w tym momencie by było, gdyby skwk zarządziło bojkot . A tak poważnie - powinna powstać nowa organizacja , mająca poparcie trybun. Nie jakaś w internecie, tylko w realu. Jak coś takiego się nie wydarzy, dalej będzie ......a.
Jest Socios. Wiem, ze to nie to samo. Ale obecnie, to powodzenia w zakladaniu nowego "SKWK" z poparciem trybun.
Odpowiedz cytując