Raf 66 napisał(a):

Najlepszym wyjściem dla Wisły w tym momencie by było, gdyby skwk zarządziło bojkot . A tak poważnie - powinna powstać nowa organizacja , mająca poparcie trybun. Nie jakaś w internecie, tylko w realu. Jak coś takiego się nie wydarzy, dalej będzie ......a.
|
Jest Socios. Wiem, ze to nie to samo. Ale obecnie, to powodzenia w zakladaniu nowego "SKWK" z poparciem trybun.