Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18534
Stary 12.01.2019, 21:42
Najlepszym wyjściem dla Wisły w tym momencie by było, gdyby skwk zarządziło bojkot . A tak poważnie - powinna powstać nowa organizacja , mająca poparcie trybun. Nie jakaś w internecie, tylko w realu. Jak coś takiego się nie wydarzy, dalej będzie ......a.
Odpowiedz cytując