Najlepszym wyjściem dla Wisły w tym momencie by było, gdyby skwk zarządziło bojkot

. A tak poważnie - powinna powstać nowa organizacja , mająca poparcie trybun. Nie jakaś w internecie, tylko w realu. Jak coś takiego się nie wydarzy, dalej będzie ......a.