crux.a napisał(a):

|
Mam nadzieję, że Wisłocki jest lepszy w działaniu niż w mówieniu. Najpilniejsze jest teraz ratowanie S.A., po to żeby ją przekazać nowemu właścicielowi, to jasne. Ale zaraz potem należałoby posprzątać w T.S. I żadnej grubej kreski!
|
Też mam nadzieje, że jest to bardziej człowiek czynu niż orator. Zresztą również nie chce słyszeć o żadnej grubej kresce, ale tym zająć się powinny odpowiednie organa.