Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18500
Stary 12.01.2019, 14:31
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że Wisłocki jest lepszy w działaniu niż w mówieniu. Najpilniejsze jest teraz ratowanie S.A., po to żeby ją przekazać nowemu właścicielowi, to jasne. Ale zaraz potem należałoby posprzątać w T.S. I żadnej grubej kreski!
Też mam nadzieje, że jest to bardziej człowiek czynu niż orator. Zresztą również nie chce słyszeć o żadnej grubej kresce, ale tym zająć się powinny odpowiednie organa.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując