Od dzisiejszego dnia gramy swój najważniejszy mecz w historii Wisły. Naszym przeciwnikiem jest CZAS. Wisła vs Czas. Dał nam już 113 lat istnienia, a teraz to wszystko chce zabrać w niecały miesiąc. I do tego jedyni ludzie, którzy o to walczą to królewski,Leśny i Wisłocki, reszta z TS pochowana... Czy ta trójka w miesiąc znajdzie inwestora? Szczerze sam nie wiem. Z drugiej strony PZPN też nie zachwycił dziś samym stylem konferencji jak i "zamotania" się w sprawie licencji."Odwieszamy i zawieszamy"

Został miesiąc panowie (do 11 lutego) i to najważniejsze 30 dni w naszej 113 letniej historii...