El'kabat napisał(a):

|
Może ma jakiś interes w tym.
|
Są dwa sensowne wyjścia.
1. W tej sytuacji chce ugrać dla siebie kasę w zamian za odpuszczenie tematu.
2. Celem całej tej akcji od początku było zatopienie Wisły.
Sądzę że opcja nr.1 jest bardziej prawdopodobna.