Wyświetl pojedynczy post
Smuga85
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18358
Stary 10.01.2019, 21:51
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Może ma jakiś interes w tym.
Są dwa sensowne wyjścia.

1. W tej sytuacji chce ugrać dla siebie kasę w zamian za odpuszczenie tematu.
2. Celem całej tej akcji od początku było zatopienie Wisły.

Sądzę że opcja nr.1 jest bardziej prawdopodobna.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując