pepe72 napisał(a):

Ha , ha , jak się wszystko zmienia w ciągu 2 tygodni .
Nadzieje Rysia (no i tych co wierzyli) okazały się płonne a warszawski układ kibicowsko-dziennikarski walczy realnie o to aby nas uratować ! No ja p... rzepraszam .
Ale za to trwały i niezmienny jest stosunek do Nas naszej somsiadki .
Pozwoliłem sobie zaglądnąć tam na forum , wydzielili nawet temat nam poświęcony i z zaciśniętymi kciukami czekają kiedy padniemy . O , niedoczekanie wasze

Przy okazji to kopalnia beki dla nas , jak czyta się np takiego frajera 2 to myślisz sobie tak - Świadkowie Jechowy przy nim to rozdyskutowana ,liberalna grupa

Pytanko - nie założyłby kto u nas takiego tematu , pod tytułem np Z POD KROWIEGO OGONA i tam cytowalibyśmy najciekawsze kwiatuszki z ichniejszego forum . Myślę że zabawa byłaby przednia !