Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4994
Stary 10.01.2019, 15:55
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Felieton Ryszarda Niemca. Raczej niezły.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...on/ar/13767009
Ha , ha , jak się wszystko zmienia w ciągu 2 tygodni .
Nadzieje Rysia (no i tych co wierzyli) okazały się płonne a warszawski układ kibicowsko-dziennikarski walczy realnie o to aby nas uratować ! No ja p... rzepraszam .
Ale za to trwały i niezmienny jest stosunek do Nas naszej somsiadki .
Pozwoliłem sobie zaglądnąć tam na forum , wydzielili nawet temat nam poświęcony i z zaciśniętymi kciukami czekają kiedy padniemy . O , niedoczekanie wasze
Przy okazji to kopalnia beki dla nas , jak czyta się np takiego frajera 2 to myślisz sobie tak - Świadkowie Jechowy przy nim to rozdyskutowana ,liberalna grupa
Pytanko - nie założyłby kto u nas takiego tematu , pod tytułem np Z POD KROWIEGO OGONA i tam cytowalibyśmy najciekawsze kwiatuszki z ichniejszego forum . Myślę że zabawa byłaby przednia !
Odpowiedz cytując