Wojtas napisał(a):

Wlaczam Teleexpres,wczoraj,dzisiaj ,Wisla na pierwszym miejscu informacjii przed polityką
wlaczam TVP Info,15 minutowa relacja o 15 ;40 z Myslenic,potem wywiad prowadzacej z dziennikarzem weszlo i analiza,internet przez ostatni miesiac .... gdzie nie kliknałem to cos o Wiśle.
naprawde cała Polska tym żyje,widac ze ten klub to top razem z Legią pod katem medialnosci i popolarnosci.
Daj Boze zeby to jakos postawic na nogi.Sam czuje ze tez musze jakos mieć wklad w to zeby pomoc a nie tylko patrzeć i napewno na dniach zapisuje sie do Socios.
|
https://trends.google.com/trends/exp...,%2Fm%2F0324nl
ostatnich 12 miesiecy... Kolor żółty to oczywiscie tak dla beki umiesciłem w porownaniu, bo wiadomo, ze to nie ten świat
