|
Wlaczam Teleexpres,wczoraj,dzisiaj ,Wisla na pierwszym miejscu informacjii przed polityką
wlaczam TVP Info,15 minutowa relacja o 15 ;40 z Myslenic,potem wywiad prowadzacej z dziennikarzem weszlo i analiza,internet przez ostatni miesiac .... gdzie nie kliknałem to cos o Wiśle.
naprawde cała Polska tym żyje,widac ze ten klub to top razem z Legią pod katem medialnosci i popolarnosci.
Daj Boze zeby to jakos postawic na nogi.Sam czuje ze tez musze jakos mieć wklad w to zeby pomoc a nie tylko patrzeć i napewno na dniach zapisuje sie do Socios.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.01.2019 o godz. 17:15.
|