Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18100
Stary 09.01.2019, 11:55
irman napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy wrócić sobie do wpisów niektórych użytkowników po ostatnim meczu z Lechią, kiedy wyemitowano reportaż Jadczaka. Mamy tam prawdziwą galerię sław idiotów krzyczących o spisku Warszawy, komunistycznym TVNie i kibicu Legii Stanowskim. Po prostu wszyscy uwzięli się na Wisełkę, bo jej dobrze idzie sportowo. Żeby wypisywać takie brednie trzeba było być albo kompletnym debilem i ignorantem, albo mieć w tym jakiś interes. Skoro taka postawa dominowała nawet w sytuacji gdy gówno wybiło, to co się dziwić, że było przyzwolenie dużej części środowiska na całe lata patologii.

Jedyny pozytyw tej całej sytuacji to to, że teraz już raczej większość wie kto ma Wisłę w sercu, a kto w dupie.
Nie trzeba sie az tak daleko cofac, nawet teraz, gdy raz za razem w klubie wybuchaja bomby atomowe mozna znalezc wypowiedzi, w ktorych glownym problemem i motywem przewodnim tej planety jest "jaki cel miał Jadczak emitujac taki materiał i dlaczego zniszczenie Wisły?", albo "dlaczego Jadczak, chłop z Radomia, jedyne o czym w życiu myśli to jak pozbyć się Wisły?". Nie wiem czy to faktycznie są skończeni kretyni, ktorzy muszą zyc w syndromie oblęzonej twierdzy, czy może ktos chce odwracać uwagę.
Odpowiedz cytując