Taxmaster napisał(a):

Dokladnie. Nie znamy szczegolow a na rozliczenia przyjdzie czas. Rozumiem was, tez jestem mega wk....ony zaistniala sytuacja ale ciagle klotnie i jezdzenie po tej bandzie co zniszczyla nasz klub nic nam nie daje. Teraz trzeba skupic energie na ratowaniu Wisly. Robic cokolwiek co pomoze naszemu klubowi. Na to forum wchodzi teraz duzo osob, wiec warto pokazac ze kibice Wisly to nie bandyci i kibole, tylko porzadni ludzie. Mam nadzieje ze potencjalni inwestorzy i sponsorzy wiedza ze jesli dzieki nim klub sie uratuje, otrzymaja oni ogromny szacunek u wielu kibicow.
Mega szacun dla Pana Krolewskiego.
|
Niestety nie. Nie wolno im dac zapomniec. Nie wolno nie przypominac. Nie wolno odkladac rozliczen na pozniej. Nie znamy szczegolow? Ok, nie wiemy wszystkiego, ale wiemy wszyscy ze i Damian D. i Sratatata byli/sa powiazani z SKWK/WSH. To wystarczy. A linczowanie bandytow i pietnowanie ich na kazdym kroku bedzie dobrym pokazaniem ze kibice Wisly to porzadni ludzie. Bo tacy nie boja sie wytykac kryminalistow palcami. I serio - przezyje mecz bez "pozdrawiania przyjaciol" z RTS (zdecydowanie wolalem "Widzew, Widzew, lodzki Widzew...) czy Ruchu. Bez "wszyscy wstaja i spiewaja" i zawodzenia. Bez skakania. Bez kogos kto stoi przede mna i nie moge przez niego obejrzec meczu a na komentarz zeby usiadl reaguje "tu jest mecz, tu sie stoi". Za to nie przezyje meczu bez zdrowej, czystej od mafijnych powiazan, silnej Wisly.