Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17873
Stary 08.01.2019, 09:17
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
przecież chodziło o wiele większą sumę, 300k jak dobrze pamiętam.i żeby nie było że kogoś bronie tylko trzymajmy się faktów bo zaraz będzie że te 40mln wzięli na maczety z OBI
Właściwie to nie ma znaczenia. Jakim chvjem wzięli 40 koła z klubu, który ledwie zipie, a w zasadzie to już nie zipie. Myślmy logicznie a nie czepiajmy się słówek.
Odpowiedz cytując