Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17854
Stary 08.01.2019, 08:09
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
A ja mam a odwrotne przekonanie
W końcu można mieć nadzieję że ewentualny nowy właściciel nie będzie musiał się mierzyć sam z tym syfem, tylko wchodzi na oczyszczony teren
Bez dokumentów w biurach nikt o zdrowych zmysłach spółki nie kupi... A te poleżą ze dwa lata w Prokuraturze. Teraz nie pozostanie nic Wisłockiemu, jak złożyć wniosek o upadłość. Przejrzyjcie na oczy.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując