Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17831
Stary 07.01.2019, 22:58
bartix3 napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawości do obejrzenia z przech chwili
https://youtu.be/EzlRvcvOBpI
O ile to co mówi ten gość koło 3 minuty, że jeśli TS sprzeda Wisłę SA to Telefonika może od przyszłego właściciela dochodzić 40 mln jest prawdą to jesteśmy naprawdę w niezłej dupie. Do tej pory myslalem, że ten dług przejdzie na nowego wlasciciela.
Odpowiedz cytując