bartix3 napisał(a):

O ile to co mówi ten gość koło 3 minuty, że jeśli TS sprzeda Wisłę SA to Telefonika może od przyszłego właściciela dochodzić 40 mln jest prawdą to jesteśmy naprawdę w niezłej dupie. Do tej pory myslalem, że ten dług przejdzie na nowego wlasciciela.