Jaroo1 napisał(a):

|
Może takie, że ten lyoński ministrant ma 60% akcji Wisły Kraków S.A hyhy
|
Przecież ta umowa nie weszła w życie, jak LSW jeszcze to potwierdzi to nawet w przypadku gdyby Gang Olsena chciał się sądzić nie będzie to problemem z ich opinią i nowy właściciel będzie mógł przejąć spółkę.