Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17567
Stary 06.01.2019, 10:10
Coglin napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego sądzisz, że nie będzie zorganizowanego dopingu?
Czyżbyś chciał cały sektor C zamknąć i wszystkich którzy tam chodzili wywalić ze stadionu?
Bo z tego co się orientuje to zorganizowany doping jest prowadzony przez kumatych jak oni się obrażą to może trochę potrwać zanim ktoś nowy to ogarnie, ale w końcu ogarnie. To jest tylko gdybanie bo cały czas wierzę, że jak pojawi się nowy właściciel to dogada się z decyzyjnymi z tym, że na starcie musi pokazać ,,kto rządzi'' NA razie jesteśmy w miejscu, że rozmowy na temat który teraz toczymy są bez sensu bo niewiadomo czy lub gdzie bedziemy za miesiąc.
Odpowiedz cytując