Coglin napisał(a):

A dlaczego sądzisz, że nie będzie zorganizowanego dopingu?
Czyżbyś chciał cały sektor C zamknąć i wszystkich którzy tam chodzili wywalić ze stadionu?
|
Bo z tego co się orientuje to zorganizowany doping jest prowadzony przez kumatych jak oni się obrażą to może trochę potrwać zanim ktoś nowy to ogarnie, ale w końcu ogarnie. To jest tylko gdybanie bo cały czas wierzę, że jak pojawi się nowy właściciel to dogada się z decyzyjnymi z tym, że na starcie musi pokazać ,,kto rządzi'' NA razie jesteśmy w miejscu, że rozmowy na temat który teraz toczymy są bez sensu bo niewiadomo czy lub gdzie bedziemy za miesiąc.