Wyświetl pojedynczy post
sepot
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17564
Stary 06.01.2019, 10:02
Delgado napisał(a):Wyświetl post
A ja bym tak tego filipskiego nie odsądzał od czci i wiary. Coś było jednak na rzeczy z tym Ly, zbyt wiele osób go uwiarygodniało. Majchrowski, Baszczyński, Kuźba, z TS-u też były przecieki, że papiery były sprawdzane i wyglądąły wiarygodnie. To jednak coś zupełnie innego niż Meresiński, który miał tylko jednego jedynego przygłupa Citkę.
Oczywiście wątpliwości budzi zachowanie Hartlinga, który z pewnością nie jest poważnym człowiekiem, no i jego kumpel Pietrowski tym bardziej.
Ale coś się tu w międzyczasie odjaniepawliło, co, pewnie już sie nigdy nie dowiemy.



Co do haczyka, to filipski pije, że dajemy się kupić temu niby nowemu rozdaniu. O TS jego zdanie znamy, o czystych pobudkach Stanowskiego też już zdążył wyrazić zdanie.


Oczywiście, filipski może być trollem, który zrywa z nas boki, no jest taka opcja. Ale to musiałby być troll na poziomie agenta wywiadu, naprawdę. Sposób jego wypowiedzi i zachowania wskazują na to, że jednak pisze to w co sam wierzy. Niewykluczone oczywiście, że sam został wkręcony.
Przeanalizowałeś jego wypowiedzi, to może wskażesz jeden konkret z jego wypowiedzi który się sprawdził?
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując