LucjuszWielki napisał(a):

Bez względu na to czy jadczak wyemitowałby materiał o nas czy nie to dzisiaj byłoby dokładnie tak samo....
W spiski o urojonych prlowsko-ubeckich mitach połączonych z wsi, masonami i żydami może tylko wierzyć abcabc....
|
Dokładnie, niezależnie od tego czy Jadczak by materiał wyemitował czy nie w sytuacji finansowej Wisły nic by się nie zmieniło, bylibyśmy dokładnie w tym samym miejscu gdzie jesteśmy, czyli na skraju bankructwa.