Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17235
Stary 05.01.2019, 02:12
filipski napisał(a):Wyświetl post
Ale Panowie, nie zapominajmy o jednym - pełną odpowiedzialność za sytuację Wisły Kraków ponosimy tylko Ly i ja.

Gratuluję "ostatnim sprawiedliwym" tej konferencji. Notatki porobione, czas na reakcję.
O żesz ....a ja .......e.

Odpowiedz cytując