|
Słupy nie słupy ale mam irracjonalne wrażenie że z nimi u steru Wisła ma większe szanse wyleczenia się z syfilisu niż z tymi trzema praw.....ami z konferencji. To są dopiero słupy.
Teraz jest czas wypalania gorącym żelazem może pacjent to przeźyje może długo będzie dochodził do siebie ale bez tego zabiegu dalej pozostanie nosicielem pasożyta i nic go nie uratuje.
Zastanawia mnie bierność tej politycznej bandy ani po programie w TVN ani po ostatnich cyrkach żaden się do sprawy nie odniósł. Ani jeden ani drugi ani trzeci a wszyscy z Krakowa.
|