Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17093
Stary 04.01.2019, 19:50
bodek napisał(a):Wyświetl post
A ja miałem nadzieję że nowy zarząd powie:
1.Przepraszamy za to co się stało (przejecie fikcyjne spółki)
2.Przepraszamy że to się stało 2 raz! (pierwszy był Meresiński)
3. Wszystkie umowy na ochronę, katering, sprzątanie itd. zostały rozwiązane
4. Skierowaliśmy zawiadomienie do prokuratury na poprzedni zarząd S.A
tyle w skrócie chciałem usłyszeć...
Miałbyś satysfakcję ale sytuacja Wisły nie byłaby wiele lepsza.
Mam z reszta wrażenie że Ci goście nie są tu głównymi winowajcami.
Problem zarządzania w Wiśle ma już kilkadziesiąt lat ...i zaczął się za czasów Cupiała.
A co do tych trzech gości: - w maju będą wybory oni wiedzą że jeśli nie uratują Wisły S.A. to wylecą
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując