Wyświetl pojedynczy post
bodek
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17080
Stary 04.01.2019, 19:41
A ja miałem nadzieję że nowy zarząd powie:
1.Przepraszamy za to co się stało (przejecie fikcyjne spółki)
2.Przepraszamy że to się stało 2 raz! (pierwszy był Meresiński)
3. Wszystkie umowy na ochronę, katering, sprzątanie itd. zostały rozwiązane
4. Skierowaliśmy zawiadomienie do prokuratury na poprzedni zarząd S.A
tyle w skrócie chciałem usłyszeć...
Odpowiedz cytując