Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16903
Stary 04.01.2019, 12:57
pete29 napisał(a):Wyświetl post
Nie chce się wam wpi******* ć



ale patrząc na to chłodno celem zarządzających tej szopki jest



- zdegradowanie klubu klubu do 4 ligi ( a najlepiej B klasy )

- przejęcie nieruchomości należących do TS Wisła ( co będzie znacznie łatwiejsze w IV lidze niż w Ekstraklasie )





Jak na to spojrzycie w ten sposób wszystko stanie się spójne i logiczne .
Jeśli już to do 4 ligi spadnie WISŁA S.A. a nie TS WISŁA (a to ona ma nieruchomości)

a WISŁA S.A. nie ma żadnych nieruchomości

więc zrób tak jak napisałeś w pierwszym zdaniu swojego posta... będzie lepiej dla wszystkich
Ostatnio edytowane przez Gero : 04.01.2019 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując