pete29 napisał(a):

Nie chce się wam wpi******* ć
ale patrząc na to chłodno celem zarządzających tej szopki jest
- zdegradowanie klubu klubu do 4 ligi ( a najlepiej B klasy )
- przejęcie nieruchomości należących do TS Wisła ( co będzie znacznie łatwiejsze w IV lidze niż w Ekstraklasie )
Jak na to spojrzycie w ten sposób wszystko stanie się spójne i logiczne .
|
Jeśli już to do 4 ligi spadnie WISŁA S.A. a nie TS WISŁA (a to ona ma nieruchomości)
a WISŁA S.A. nie ma żadnych nieruchomości
więc zrób tak jak napisałeś w pierwszym zdaniu swojego posta... będzie lepiej dla wszystkich