|
Nie chce się wam wpi******* ć
ale patrząc na to chłodno celem zarządzających tej szopki jest
- zdegradowanie klubu klubu do 4 ligi ( a najlepiej B klasy )
- przejęcie nieruchomości należących do TS Wisła ( co będzie znacznie łatwiejsze w IV lidze niż w Ekstraklasie )
Jak na to spojrzycie w ten sposób wszystko stanie się spójne i logiczne .
|