Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16900
Stary 04.01.2019, 12:46
Nie chce się wam wpi******* ć



ale patrząc na to chłodno celem zarządzających tej szopki jest



- zdegradowanie klubu klubu do 4 ligi ( a najlepiej B klasy )

- przejęcie nieruchomości należących do TS Wisła ( co będzie znacznie łatwiejsze w IV lidze niż w Ekstraklasie )





Jak na to spojrzycie w ten sposób wszystko stanie się spójne i logiczne .
Odpowiedz cytując