Cytat:
I teraz daje Wiśle sygnał: spoważniejcie, siadajmy do rozmów, chcemy zobaczyć waszą wizję najbliższej przyszłości, wasz plan finansowy. Ale jeśli tego nie zobaczymy, to niestety wiosną będą walkowery i po trzecim walkowerze przesunięcie na koniec tabeli, a po sezonie â o dwie ligi w dół. Ale ja wierzę, że to się jeszcze wszystko dobrze skończy
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...ly-krakow.html
|
Ale Boniek dobrze robi,koniec szopki ,bo chyba cała Polska juz z etapu śmiania ma dośc .Albo cos robimy albo za 1,5 miesiaca bedzie zle a nawet bardzo zle.