Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16564
Stary 03.01.2019, 16:53
Jeżeli dobrze rozumiem, to pewnie (sporą?) część zadłużenia stanowi dług wobec firm pozakładanych przez miśków, zielaków, ich konkubiny, siostry i kochanki. Jeżeli mają odrobinę honoru(wiem, jestem naiwny) i naprawdę kochają Wisłę, to niech masowo zgodzą się na rozwiązanie umów za porozumieniem stron.
Odpowiedz cytując