Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16414
Stary 03.01.2019, 12:18
heoij napisał(a):Wyświetl post
Właśnie dlatego mam żal do SKWK, że przestali reprezentować NAS kibiców Wisły Kraków, tylko reprezentują swoje interesy.
A kiedykolwiek miałeś poczucie, że reprezentowali interesy zwykłych kibiców? Wszystko, o co walczyli, miało związek z szeroko rozumianą chuliganką/ultraską i dążeniem do napchania swojej kabzy. Dopięli swego, to siedzą cicho. Ty odciąłbyś się od koryta, gdybyś mógł z niego dalej żreć? Co prawda w tej chwili żreją już tylko to co sobie sami wyrzygają, no ale widocznie niektóre świnie lubią takie smaki.
Odpowiedz cytując