Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16410
Stary 03.01.2019, 12:02
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
rozmowa tyczy sie zorganizowania kibiców, jak wiemy skwk tego nie zrobi
Właśnie dlatego mam żal do SKWK, że przestali reprezentować NAS kibiców Wisły Kraków, tylko reprezentują swoje interesy.
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.01.2019 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując