Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16408
Stary 03.01.2019, 12:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym że Wisła Kraków S.A. to nie jest związek państwowy jak np PZPN gdzie można z ulicy wprowadzić kuratora .
Wystarczy, żeby spółka miejsca (celowa) nabyła akcje od TS.
Oczywiście pamiętam o tym, że miasto jest udziałowcem KSC.

Pytanie tylko - czy jest możliwe, aby spółka miejska (formalnie odrębny podmiot) miała akcje w jednym klubie a miasto (odrębny podmiot) udziały w innym?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując