Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16182
Stary 02.01.2019, 19:23
Widze ze po Socios jada ludzie zarejestrowani 12.2018. Np Toomo, Messu1906 optowal za fuzja z Nieciecza/Garbarnia Mistrz.
Troling albo krecia robota albo glupota.
Ale poniewaz nowe nicki raczej glupota odpada.
Odpowiedz cytując