mesjasz napisał(a):

cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...
cóż za wiarygodność...
|
betony z forum
proponuję więc założyć alternatywne stowarzyszenie i przekonać kibiców żeby dołączyli do Twojego stowarzyszenia.