Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16114
Stary 02.01.2019, 16:33
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...

cóż za wiarygodność...
betony z forum

proponuję więc założyć alternatywne stowarzyszenie i przekonać kibiców żeby dołączyli do Twojego stowarzyszenia.
Odpowiedz cytując