mesjasz napisał(a):

cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...
cóż za wiarygodność...
|
Rozumiem, że ja jestem betonem. Zapytam Cię więc - kogo nazywasz bandytą z obecnego zarządu TS?
Gubernator napisał(a):

|
Dołączę do Socios jak już się wszystko wyjaśni bo na ten moment nie wiem na co pójdzie ta kasa z socios...
|
Pieniądze Socios nie są przekazywane ot tak komukolwiek - naprawdę, polecam przeczytać statut i regulamin rady socios... Jeśli nie jesteśmy pewni, że pieniądze, które wydajemy pójdą na założony przez nas "projekt/cel" - to ich zwyczajnie nie przekazujemy.