Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16113
Stary 02.01.2019, 16:32
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...

cóż za wiarygodność...
Rozumiem, że ja jestem betonem. Zapytam Cię więc - kogo nazywasz bandytą z obecnego zarządu TS?

Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Dołączę do Socios jak już się wszystko wyjaśni bo na ten moment nie wiem na co pójdzie ta kasa z socios...
Pieniądze Socios nie są przekazywane ot tak komukolwiek - naprawdę, polecam przeczytać statut i regulamin rady socios... Jeśli nie jesteśmy pewni, że pieniądze, które wydajemy pójdą na założony przez nas "projekt/cel" - to ich zwyczajnie nie przekazujemy.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.01.2019 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując