Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16112
Stary 02.01.2019, 16:31
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...

cóż za wiarygodność...
Cześć zarządu to straszny kumaty beton - dlatego ta konferencja pokarze czy naprawdę chcą dowiedzieć się prawdy i poznać odpowiedzi na palące nas pytania. Czy tylko jest potrzeba utworzenia nowego upudrowanego tworu.
Odpowiedz cytując