mesjasz napisał(a):

cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...
cóż za wiarygodność...
|
Cześć zarządu to straszny kumaty beton - dlatego ta konferencja pokarze czy naprawdę chcą dowiedzieć się prawdy i poznać odpowiedzi na palące nas pytania. Czy tylko jest potrzeba utworzenia nowego upudrowanego tworu.