Radwi napisał(a):

|
moim zdaniem dobrze, że Zarząd bierze to na siebie.
|
cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...
cóż za wiarygodność...