Wyświetl pojedynczy post
mesjasz
Banita
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16110
Stary 02.01.2019, 16:28
Radwi napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem dobrze, że Zarząd bierze to na siebie.
cudownie, biorąc pod uwagę, że w zarządzie są betony z tego forum które nie dopuszczają myśli, że pytania idą do bandytów odpowiedzialnych za zniszczenie Wisły...

cóż za wiarygodność...
Odpowiedz cytując