|
Przypominam, że Wisła Kraków nigdy w swojej historii nie grała w 2 lidze, 3 lidze, 4 lidze...
Wisła Kraków na przestrzeni 113 lat swojego istnienia nigdy nie grała poniżej zaplecza Ekstraklasy! Tylko trzykrotnie spadła do 1. ligi i obok Legii jest to najlepszy wynik w historii polskiej piłki spośród wszystkich klubów.
Płakać się chce...
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.01.2019 o godz. 17:03.
|