Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15873
Stary 01.01.2019, 21:02
Przypominam, że Wisła Kraków nigdy w swojej historii nie grała w 2 lidze, 3 lidze, 4 lidze...
Wisła Kraków na przestrzeni 113 lat swojego istnienia nigdy nie grała poniżej zaplecza Ekstraklasy! Tylko trzykrotnie spadła do 1. ligi i obok Legii jest to najlepszy wynik w historii polskiej piłki spośród wszystkich klubów.


Płakać się chce...
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.01.2019 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując