Rience napisał(a):

Nie, długi zaczęły się masowo powiększać przez ostatnie pół roku, nawet Boniek to stwierdził. Wcześniej i kasa była, i długi też znacznie mniejsze.
Szymon Jadczak tak twierdzi, nie ja. W tym samym artykule za którego całujecie go po dupie, i to na początku tego artykułu.
I nie twierdze że kasy też nie wyciągano z klubu, bo była wyciągana, ale głównie przez opcje Zielaka, co jest kolejnym przekłamaniem i manipulacją w artykule Jadczaka który skupia się na Miśku, a nie na prawdziwym szkodniku Wisły czyli Zielaku.
|
Wiesz co Rience, Ty po prostu jesteś za głupi żeby z Tobą dyskutować.