Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15792
Stary 01.01.2019, 18:02
Rience napisał(a):Wyświetl post
Nie, długi zaczęły się masowo powiększać przez ostatnie pół roku, nawet Boniek to stwierdził. Wcześniej i kasa była, i długi też znacznie mniejsze.




Szymon Jadczak tak twierdzi, nie ja. W tym samym artykule za którego całujecie go po dupie, i to na początku tego artykułu.


I nie twierdze że kasy też nie wyciągano z klubu, bo była wyciągana, ale głównie przez opcje Zielaka, co jest kolejnym przekłamaniem i manipulacją w artykule Jadczaka który skupia się na Miśku, a nie na prawdziwym szkodniku Wisły czyli Zielaku.
Wiesz co Rience, Ty po prostu jesteś za głupi żeby z Tobą dyskutować.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując