Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15719
Stary 01.01.2019, 10:31
Zastanawiam się dlaczego na trybunach na meczu ludzie nie wyrażają swoje dezaprobaty, na Amice to atmosfera jak nic by sie nie działo a klub na skraju przepaści...
Odpowiedz cytując