Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
Od: 06.2014
Offline
#
15719
01.01.2019, 10:31
Zastanawiam się dlaczego na trybunach na meczu ludzie nie wyrażają swoje dezaprobaty, na Amice to atmosfera jak nic by sie nie działo a klub na skraju przepaści...
Machor303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Machor303
Znajdź inne posty napisane przez Machor303