River napisał(a):

Piekne bajki wypisuje Jadczak. Jakis wymyslony dialog z Ostrowskim. Ciekawe tylko czy Ostrowski o tym wie...
Najpierw pan Abel, za chwile Alaba. A za moment bedzie Alibaba. Gosc wymysla rozmowy, tworzy swoja rzeczywistosc a ludzie to lykaja. tak jak debile, ktorzy lekneli ten scan przelewu wierzac, ze byl autentyczny. ....a, dziennikarze robia wam wode z mozgow bo niestety ludzie maja tendencje do chodzenia na latwizne i zbytniego nie wysilania sie (nawet umyslowego). I pojawiaja sie Jadczaki i na tym zeruja wymyslajac glupoty i mącąc ludziom w glowach i robia to zupelnie bezkarnie. Bo dzis dziennikarz moze napisac co chce i rzadko go za to konsekwencje spotkaja.
|
Dokladnie tak. Wszystko co sie teraz wydarza w klubie jest piekna bajka wymyslona przez Jadczaka i Stanowskiego.