Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15414
Stary 31.12.2018, 10:17
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
A tak nomen omen IV ligi jak już te wasze wszystkie wizje o bankructwo się spełnią to to nie będzie już ta sama Wisła prawa do nazwy logo i historie będzie miał syndyk i trzeba to odkupić na licytacji. To nie jest wszytko takie proste jak się co poniekturym wydaje. Łódzkie kluby to przerabiamy.

Syndyk będzie miał obecne logo itd.
Ts jednak będzie mieć swoje w dalszym ciągu
Odpowiedz cytując