JacekFan napisał(a):

|
A tak nomen omen IV ligi jak już te wasze wszystkie wizje o bankructwo się spełnią to to nie będzie już ta sama Wisła prawa do nazwy logo i historie będzie miał syndyk i trzeba to odkupić na licytacji. To nie jest wszytko takie proste jak się co poniekturym wydaje. Łódzkie kluby to przerabiamy.
|
Trabie o tym od tygodnia, ze nawet jak sobie juz odkupisz logo i cala reszte - to to nadal nie bedzie ta sama Wisla. To jakbys sobie kupil nowy telefon, ale obudowe dal ze starego, zniszczonego i kompletnie rozwalonego i twierdzil, ze nic sie nie stalo, masz ten sam co wczesniej.