Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15406
Stary 31.12.2018, 10:04
A tak nomen omen IV ligi jak już te wasze wszystkie wizje o bankructwo się spełnią to to nie będzie już ta sama Wisła prawa do nazwy logo i historie będzie miał syndyk i trzeba to odkupić na licytacji. To nie jest wszytko takie proste jak się co poniekturym wydaje. Łódzkie kluby to przerabiamy.
Odpowiedz cytując