|
A tak nomen omen IV ligi jak już te wasze wszystkie wizje o bankructwo się spełnią to to nie będzie już ta sama Wisła prawa do nazwy logo i historie będzie miał syndyk i trzeba to odkupić na licytacji. To nie jest wszytko takie proste jak się co poniekturym wydaje. Łódzkie kluby to przerabiamy.
|