zim zum napisał(a):

|
Naprawdę niech to wszystko upadnie, bo żałość człowieka ogarnia. Cwaniaczki z SKWK pokazały wyciąg z konta po świętach. A gdzie wyciąg za okres, gdy dysponowano kasą za mecz, czyli np. 21.12 ? Serce się kraje, jak człowiek to widzi. Jedynie piłkarzy żal. Narażali się za frajer przez pół roku. Najwierniejsi klepali ich po plecach, a sami w tym czasie darli pieniądze.
|
SKWK bardzo było aktywne w zachęcaniu do przyjscia na dwa ostatnie mecze... Naprawde to jest gorzej niż tragiczne.
Piłkarzy bym tak nie żałował- szkoda sztabu oni naprawde nie zarabiają dużo i sie nie odkują 2 miesiace w nowym klubie.