Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15404
Stary 31.12.2018, 09:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę niech to wszystko upadnie, bo żałość człowieka ogarnia. Cwaniaczki z SKWK pokazały wyciąg z konta po świętach. A gdzie wyciąg za okres, gdy dysponowano kasą za mecz, czyli np. 21.12 ? Serce się kraje, jak człowiek to widzi. Jedynie piłkarzy żal. Narażali się za frajer przez pół roku. Najwierniejsi klepali ich po plecach, a sami w tym czasie darli pieniądze.
SKWK bardzo było aktywne w zachęcaniu do przyjscia na dwa ostatnie mecze... Naprawde to jest gorzej niż tragiczne.

Piłkarzy bym tak nie żałował- szkoda sztabu oni naprawde nie zarabiają dużo i sie nie odkują 2 miesiace w nowym klubie.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując