Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15402
Stary 31.12.2018, 09:44
Naprawdę niech to wszystko upadnie, bo żałość człowieka ogarnia. Cwaniaczki z SKWK pokazały wyciąg z konta po świętach. A gdzie wyciąg za okres, gdy dysponowano kasą za mecz, czyli np. 21.12 ? Serce się kraje, jak człowiek to widzi. Jedynie piłkarzy żal. Narażali się za frajer przez pół roku. Najwierniejsi klepali ich po plecach, a sami w tym czasie darli pieniądze.
Odpowiedz cytując