Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15348
Stary 30.12.2018, 23:52
Skąd się najebało tych junior memberow z grudnia?
I jeszcze wszystko wiedzą, normalnie najmądrzejsi.
Słuchajcie ich, oni prawdę wam objawia - kto zły, kto dobry.
Ciekawe gdzie byli do tej pory?

O.s. taaaaa i jeszcze Dobcio i ten drugi do kompletu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując