Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15323
Stary 30.12.2018, 23:24
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
. I ja oczywiście nie mowię, że coś tu może nie grać i, że oni tej kasy na pewno nie przeslą. Może i przeslą, moze kupią Wisłę ale moim zdaniem nic dobrego z tego nie wyjdzie ponieważ, już na dzisiaj, na 30 grudnia 2018 roku są to ludzie skompromitowani, jest to pośmiewisko, które podsumowując całą trójkę
1. Jest tak profesjonalne, że nie umie w normalnych warunkach i terminie przejąć klubu i walczy z tym TS-WSH jak z wiatrakami
2. Robi przelew i wysyła potwierdzenie od 3 dni.
3. Sami ze sobą traca kontakt
4. Lubią to co Sarapata i środowisko kibicowskie na Wiśle od kilku lat - czyli oświadczenie, oświadczenie, oświadczenie. Cały czas trzeba wydawać oświadczenia
5. Nagle ....a się okazuje, że gościu nam się rozchorował hahaha
I po dzisiejszej karykaturze oswiadczenia, ktore jak twierdza co poniektorzy zostalo wydane na polecenie Pietrowskiego, to juz naprwde nie wiem jaka gimnastyke umyslowa trzeba uprawiac, by mowic, ze to TS dodatkowo chce osmieszych ta zlota trojke azjatyckiego biznesu. TS tu nic robic nie musi - oni sami sie tak osmieszaja i kompromituja, ze nie powinno sie ich wpuszac bez opieki do publicznej toalety nawet. I tez zgadzam sie z tym, ze choby jutro na konto wplynel nawet i 150mln zlotych, to po tym co do tej pory widzielismy nie ma prawa z tego nic dobrego wyniknac.
Odpowiedz cytując