sepot napisał(a):

|
IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań. Tak było z Pogonią. Myślisz że Polonia Warszawa uregulowała długi po starych właścicielach? A mimo to grają od IV ligi
|
Przepraszam ze sie powtarzam ale ponawiam pytanie. Nie rozumiem logiki na podstawie ktorej spadek do IV ligi wyeliminuje z klubu pewnych ludzi.