Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15228
Stary 30.12.2018, 21:21
Ale co da ew. ta IV liga?
Nie będzie kasy == piłkarze odchodzą a i tak trzeba będzie im zapłacić to co by zarobili do końca kontraktu.
Do tego:
- już istniejące zobowiązania.
- reputacja dno == brak sponsorów
- brak stadionu (dla przypomnienia: aby grać na obecnym trzeba robić przedpłatę w chorej wysokości)
- marne szanse, że "środowisko" się odczepi od klubu
- kto miałby prowadzić Wisłę od tej IV ligi i wszystko ogarnąć?

Jak jeszcze dojdzie to tego niejasna sytuacja prawna (kto jest obecnie właścicielem klubu?) ...


Ktoś widzi JAKIEKOLWIEK światełko w tunelu?
Odpowiedz cytując