Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15129
Stary 30.12.2018, 17:49
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
O ile ja dobrze zrozumiałem Jadczaka to chodziło mu o naszych krakowskich inwestorów , którzy chcieli podjąć się ratowania Wisły . Ponoć wtedy cena przejęcia klubu to było 1 mln bo poprzedni zarząd chciał jeszcze wydoić coś dla siebie . A pisał o tym nie tylko Jadczak . Chciano też zjeść ciastko i mieć ciasto czyli zapewnić sobie dalsze profity nawet po sprzedaży klubu . Co do obecnych inwestorów ty myślę , że tu jest właśnie pies pogrzebany o dlatego to tyle trwa i wygląda jak szopka noworoczna , że za kulisami toczy się jakaś dziwna gra między "kumatymi" a nowymi właścicielami . Mam tylko nadzieję że kiedyś poznamy szczegóły .
Ts nie chciał wtedy kasy. Wpływy już prędzej.
Natomiast napisy na murach w kierunku Włodawskiego były raczej powszechnie znane i niczym tu Jadczak Ameryki nie odkrył
Odpowiedz cytując