Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15128
Stary 30.12.2018, 17:46
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
A Ty mi powiedz skąd niby ten cały Jadczak wie że bojówka zastrasza inwestorów? No skąd? Rozmawiał z Vanna Ly, który się ulotnił i z którym nie ma kontaktu? Czy może odwiedził w Londynie sklep z cygarami gdzie jest firma pana Hartlinga i tam zobaczył Sharksów czekających z maczetami pod sklepem?

Powtarzam, Misiek i większość ekipy WSH jest za kratami teraz. Jakim cudem mieliby kogoś zastraszać,zwłaszcza kogoś tak nieuchwytnego dla dziennikarzy i kibiców jak Vanna Ly czy Mats Hartling?

Nie twierdzę że WSH to grzeczne chłopaki ale ludzie,nie czarujmy się,w każdym w klubie w Polsce są większe/mniejsze wpływy kibolskie w klubach. Nawet w Legii ale o tym się za bardzo w weszło i na innych warszawskich portalach nie pisze.
O ile ja dobrze zrozumiałem Jadczaka to chodziło mu o naszych krakowskich inwestorów , którzy chcieli podjąć się ratowania Wisły . Ponoć wtedy cena przejęcia klubu to było 1 mln bo poprzedni zarząd chciał jeszcze wydoić coś dla siebie . A pisał o tym nie tylko Jadczak . Chciano też zjeść ciastko i mieć ciasto czyli zapewnić sobie dalsze profity nawet po sprzedaży klubu . Co do obecnych inwestorów ty myślę , że tu jest właśnie pies pogrzebany o dlatego to tyle trwa i wygląda jak szopka noworoczna , że za kulisami toczy się jakaś dziwna gra między "kumatymi" a nowymi właścicielami . Mam tylko nadzieję że kiedyś poznamy szczegóły .
Odpowiedz cytując