WHITE*STAR napisał(a):

|
Za wiarę w taką głupotę powinieneś na czole wytatuować sobie napis "idiota", by każdy kto z Tobą rozmawia wiedział z kim ma do czynienia.
|
Popatrz się sam w lustro to zobaczysz debila...
Dla Ciebie proponuję Rekina na ręce, też będzie wiadomo z kim się nie witać...